БАЛКАН БАЛКАНСКИМ НАРОДИМА! Медојевић јасно рекао - Не можемо више да чекамо Брисел
ПРЕДСЕДНИК Покрета за промјене подржао је иницијативу "Отворени Балкан" и истакао да земље региона више не могу да чекају Брисел.
Фото: Фејсбук/Небојша Медојевић
- Отворени Балкан су европске интеграција на Балкану, јер не можемо да чекамо Брисел. Ми треба да убрзамо ЕУ интеграција на Балкану - поштујући вредности ЕУ - слободни проток људи, роба, капитала. Балкан балканским народима. Договор и сарадња уместо сукоба. Само јако - написао је Медојевић на свом твитер налогу.
Подсећамо, у Београду су се јуче састали председник Србије Александар Вучић, премијер Албаније Еди Рама и заменик премијера Северне Македоније Никола Димитров.
Они су у оквиру иницијативе Отворени Балкан одржали трилатерални састанак, и разговарали са представницима компанија из Србије, Албаније и Северне Македоније, као и са представницима Атлантског савета.
БОНУС ВИДЕО: ПОЛИЦАЈАЦ ОДЛОЖИО ОРУЖЈЕ ПА СЕ ПРЕКРСТИО - Уз Божију помоћ органи реда сачували манастир
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (1)