ДРИТАН ТАЈНО ПРЕГОВАРА СА ДПС: Медојевић о великој опструкцији у Црној Гори
ЈЕДАН од лидера ДФ-а и председник ПзП-а Небојша Медојевић сматра да неће бити реконструкције владе и да се тренутна ситуација једино може решити ванредним парламентарним изборима.

Фото: ТВ Прва принтскрин
Медојевић је на конференцији за новинаре рекао да мисли да "овај премијер и ова влада не могу да одговоре изазовима".
- Као део компромиса пристали смо на реконструкцију у складу са резултатима избора, али видите три посланика хоће да владају целом Црном Гором и они то опструишу . рекао је Небојша Медојевић.
Небојша Медојевић је изразио уверење да ГП УРА Дритана Абазовића тајно преговара о формирању владе са ДПС-ом Мила Ђукановића.
- Мислим да купују време и да ће изаћи на изборе са здравим језгром ДПС-а или ће са мањинским партијама тражити да формирају неку нову владу мањинску, коју би чинили СД, СДП и ДПС уз подршку мањинских власти - рекао је Медојевић, уверен да је актуелна ситуација у Црној Гори једино може решити ванредним изборима.
БОНУС ВИДЕО: Мило и Чанак хаос на Цетињу организовали уз чивас и пиво

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (1)