ШАРИЋУ ОДУЗЕЛИ "МЕРЦЕДЕС": Полиција проверава возило, ево шта је циљ истраге
ЦРНОГОРСКА полиција је јуче одузела блиндирани мерцедес Г класе од Душка Шарића, брата Дарка Шарића, који пред судом у Србији чека одлуку да ли ће бити правоснажно осуђен на 15 година робије због трговине наркотицима.

Фото: П. Милошевић
Возило је одузето како би полиција проверила да ли је легално набављен и да ли је евентуално коришћен у извршењу кривичних дела.
Аутомобил је одузет по налогу Основног државног тужилаштва.
- Уз добијену наредбу суда извршен је претрес аутомобила који није регистрован на ту особу. У току су провере легалности аутомобила, а претрес је урађен у циљу евентуалног проналаска одређених трагова извршења кривичних дела - рекли су из Управе полиције.
(Вијести)
БОНУС ВИДЕО: АКЦИЈА "ПЛАНТАЖА 2012": Ухапшена двојица Бањалучана, осумњичена да су узгајала марихуану
Препоручујемо

КО МОЖЕ ДА КУПИ ПАСОШ? Апел МУП-у да објави критеријуме за економско држављанство
13. 10. 2021. у 07:39

ДАО ДРОГУ ЛЕЧЕНОМ НАРКОМАНУ: Пљевљаку одређено задржавање од 72 часа
11. 10. 2021. у 16:49

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)