ТУЖИЛАШТВО ТРАЖИ ПРИТВОР ЗА ВЕСЕЛИНА ВЕЉОВИЋА: Милов саветник већ данас пред судијом за истрагу?

С.Ђ.

06. 09. 2021. у 09:56

ОСНОВНО државно тужилаштво на Цетињу упутило је суду у том граду предлог да се Веселину Вељовићу, актуелном саветнику председника Црне Горе Мила Ђукановића, одреди притвор.

ТУЖИЛАШТВО ТРАЖИ ПРИТВОР ЗА ВЕСЕЛИНА ВЕЉОВИЋА: Милов саветник већ данас пред судијом за истрагу?

Фото Влада ЦГ

Како је за "Новости" потврдио руководилац ОДТ-а Душко Милановић, Суд је синоћ одбио жалбу Вељовићевог браниоца коју је упутио на решење о тужилачком задржавању.

Вељовић је приведен јуче због кривичног дела напад на службено лице, након чега му је одређено тужилачко задржавње до 72 сата. Очекује се да већ данас буде приведен судији за истрагу.

БОНУС ВИДЕО: 

Приведен Веселин Вељовић у полицију

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (2)

НЕ ЖЕЛЕ ИХ У ФЕНЕРУ: Тадић и Џеко примили лоше вести, Мурињо их прецртао са списка