ПАТРИЈАРХ ЋЕ УРАДИТИ ЈЕДНУ ПОСЕБНУ СТВАР: Последње припреме у Подгорици, дочек који ће памтити Црна Гора! (ФОТО/ВИДЕО)
ПОСЛЕДЊЕ припреме пред сутрашњи долазак патријарха српског Порфирија су у току у Подгорици, испред Храма Христовог Васкрсења.
Фото: Ђ. М.
Врше се завршни радови на постављању озвучења и видео опреме, као и обезбеђењу простора који ће сутра испунити хиљаде и хиљаде верника.
Патријарх Порфирије ће у 18 часова служити вечерњу службу, након чега ће се поклонити сенима блаженопочившег митрополита Амфилохија, који је сахрањен у крипти великог подгоричког храма.
Потом ће се поглавар СПЦ и митрополит Јоаникије обратити верном народу, после чега ће бити уприличен културно-уметнички програм.БОНУС ВИДЕО: Манастир у којем ће бити устоличен митрополит Јоаникије
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)