ПОЛИЦИЈА ПРОНАШЛА ЗАСАДЕ МАРИХУАНЕ: Ухапшене три особе због илегалног поседовања оружја и узгајања марихуане
ЦРНОГОРСКА полиција је у две одвојене акције пронашла парцеле са засадима марихуане.
Фото: Депозитфотос
Откривена је парцела са 132 стабљике марихуане на подручју никшићке општине у месту Рашуљи и парцела у селу Попратници надомак Подгорице са 85 стабљике.
Како је саопштено, подгоричка полиција је надлежном тужилаштву предала на процесуирање три особе због кривичних дела неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога, пренела је РТЦГ.
-Код једне особе пронађено је 200 грама марихуане, а због плантаже марихуане и оружја ухапшене су две особе, саопштила је полиција.
Препоручујемо
ХАПШЕЊЕ У ОКОЛИНИ ЛОЗНИЦЕ: Полиција пронашла засад са 171 стабљиком марихуане
06. 08. 2021. у 22:05
ХАПШЕЊЕ У КРУШЕВЦУ: У стану откривена дрога, осумњичени иза решетака
05. 08. 2021. у 15:17
ТРАМП ШОКИРАН И ОГОРЧЕН ЗБОГ НАПАДА НА ПУТИНОВУ РЕЗИДЕНЦИЈУ: Детаљи разговора америчког и руског председника
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је шокиран и огорчен покушајем Кијева да изведе напад на државну резиденцију председника Русије Владимира Путина, изјавио је помоћник председника Руске Федерације Јуриј Ушаков.
29. 12. 2025. у 17:38
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
УМРО НАЈТЕЖИ ЧОВЕК НА СВЕТУ: Са 600 килограма ушао у историју - борио се да смрша, али болест је пресудила
ДРЖАО је Гинисов рекорд за најтежег човека на планети...
30. 12. 2025. у 18:15
Коментари (0)