ЈОВАН ВУЧУРОВИЋ: Црна Гора нема будућности све док се не обрачуна са криминалом чији су носиоци били и остали у врху ДПС-а
ЈОВАН Вучуровић, посланик ДФ, изјавио је за портал новости како сматра да Црна Гора нема будућности све док се не обрачуна са криминалом чији су носиоци били и остали у врху ДПС, тужилаштва, судства, полиције.
Фото: ДФ
- Можемо ми на политичкој сцени размењивати "ватру" колико год хоћемо, али то неће променити чињеницу да није изгласан Тужилачки савет и да су све странке парламентарне већине на једној страни, а Демократе са друге, спречавајући да начинимо тај пресудни корак у борби против криминала. Такође, чињеница је да Алекса Бечић није испоштовао пословник, као ни своје колеге, који су уредно предали захтев за заказивање седнице, па је очекивано да сноси одговорност због тога. Јавност се оправдано пита зашто Демократе имају толико поверење у актуелно нерефомисано тужилаштво, у Миливоја Катнића и његове компанјоне којима је једини циљ да заштите криминал Мила Ђукановића, а смета им један од најбољих адвоката у Црној Гори, Никола Булатовић - казао је за портал "Новости", Јован Вучуровић, посланик Демократског фронта.
- Црна Гора нема будућности све док се не обрачунамо са криминалом чији су носиоци били и остали у врху ДПС, тужилаштва, судства, полиције... ДПС је деценијама функционисао као партијско-криминална организација и тек када уништимо ту хоботницу у свим сегментима, можемо говорити о демократским процесима. Овако, одуговлачењем, само им дајемо прилику да се опораве. И због тога је невероватно да Демократе, уз подршку неких амбасадора, не дозвољавају да се изгласа ТС и отпочне борба против криминала. Уместо обрачуна са криминалном хоботницом ДПС, Демократе спречавају избор ТС - закључује Јован Вучуровић.
Препоручујемо
ПЛАНИРАЛИ УБИСТВО ЈОВАНА ЂУРОВИЋА: Акцијом циљаног трагања Баранин ухапшен у Бањалуци
04. 08. 2021. у 10:37
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (1)