СРБИН ЋЕ ИЗДРЖАТИ: Лидери ДФ посетили породицу Риста Јовановића
ЛИДЕРИ Демократског фронта, Андрија Мандић и Милан Кнежевић, посетили су данас породицу Риста Јовановића, који је 28. јуна, на Видовдан, отет и утамничен од стране албанских есктремиста.
Фото: В. К.
Ристо Јовановић треба да је поносан због свог чина и одбране наше монахиње, коју су малтретирала наоружана лица, односно особе које су наследници терористичке ОВК. Исто тако, на Риста и његов људски и цивилизовани поступак су поносни његова породица, пријатељи и сви ми широм српских земаља, који држимо до традиционалних вредности и косовског завета.
Са друге стране, нека се стиде сви они који су покушали да минимизирају овај догађај, а нарочито министарство вањских послова и Влада која данима обмањује грађане у вези овога случаја. Подсећамо да та влада још увек не жели да повуче одлуку о протеривању амбасадора Србије Владимира Божовића који је без било каквог смисленог разлога удаљен из Црне Горе, а уредно сервисира представнике лажне државе Косово, уместо да према њему поступи на начин који су заслузили. Нажалост, то је само један у серији антисрпских потеза актуелне владе, који нас свакако неће поколебати у борби за сваког нашег човека, за одбрану нашег народа.
Мандић и Кнежевић су, такође, истакли да породица Јовановић има пуну подршку и бригу Демократског фронта, и сви смо сигурни у једно - Ристо ће издржати и ускоро бити са својом породицом и пријатељима, закључује се у саопштењу ДФ-а.
Препоручујемо
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
МНОГО ЈЕ ЛУДА, БРАТЕ, БЕЖИ! Шабан убеђивао водитеља да не жени певачицу: "Нађи неку фину!"
ПОКОЈНИ краљ народне музике, Шабан Шаулић, био је човек кога су сви обожавали, а многи и дан-данас памте његове савете и критике.
05. 11. 2025. у 10:44
Коментари (0)