ФОТКА ИЗ БЕОГРАДСКОГ БУСА ИЗАЗВАЛА НЕВЕРИЦУ И СМЕХ: Сви се питају шта га је натерало на овај корак (ФОТО)

Новости онлине

20. 05. 2021. у 18:33

ФОТОГРАФИЈА из београдског аутобуса изазвала је салве смеха и неверице након што се проширила на друштвеним мрежама.

ФОТКА ИЗ БЕОГРАДСКОГ БУСА ИЗАЗВАЛА НЕВЕРИЦУ И СМЕХ: Сви се питају шта га је натерало на овај корак (ФОТО)

Фото: П. Милошевић/Инстаграм/Мој Београд

Пре само две године нико није могао ни да замисли да ће маске постати свакодневни део наших живота, попут кључева од стана или новчаника.

Обавеза ношења маске у јавном превозу је и даље на снази, и већина грађана се придржава тог правила.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad)

Да су ипак неки мало креативнији од других показује нам фотографија из аутобуса 56, која је објављена на инстаграм страници "мој Београд".

Наш суграђанин је ставио маску на очи и стоички наставио да путује ка својој дестинацији.

Како су у коментарима многи скренули пажњу, он вероватно не може очима да гледа хејтере, и зато је маска завршила на очима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЖЕСТОКА ПРЕТЊА ТРАМПУ ИЗ МОЋНЕ ДРЖАВЕ: Ако се САД укључе у рат, напашћемо вас

ЖЕСТОКА ПРЕТЊА ТРАМПУ ИЗ МОЋНЕ ДРЖАВЕ: Ако се САД укључе у рат, напашћемо вас

МОЋНА шиитска милиција из Ирака, Катаиб Хезболах, која има подршку Ирана, запретила је нападима на америчке војне базе широм Блиског истока уколико се администрација Доналда Трампа одлучи да интервенише у евентуалном сукобу између Израела и Ирана.

20. 06. 2025. у 09:27

ЦЕЦИНА КУМА ЗВЕРСКИ УБИЈЕНА У САЧЕКУШИ: Изрешетали је из хеклера са пригушивачем - млади живот угашен у цик зоре

ЦЕЦИНА КУМА ЗВЕРСКИ УБИЈЕНА У САЧЕКУШИ: Изрешетали је из хеклера са пригушивачем - млади живот угашен у цик зоре

СВЕТЛАНА Цеца Ражнатовић и Жељко Ражнатовић Аркан упознали су се 11. октобра 1993. године на прослави дана Српске добровољачке гарде у Ердуту, а већ 19. фебруара 1995. године изговорили су судбоносно "Да" пред пријатељима и породицом.

20. 06. 2025. у 15:23

Коментари (0)

ОВО ЛУДИЛО МОРА ДА СЕ ЗАВРШИ ШТО ЈЕ ПРЕ МОГУЋЕ Ближимо се тачки без повратка