НОВАЦ ЗА 249 ПЧЕЛАРА: Прелиминарна листа за доделу субвенција у области пољопривреде
СЕКРЕТАРИЈАТ за привреду објавио је предлог одлуке за доделу подстицајних средстава у области пчеларства за ову годину. На листи газдинстава који испуњавају услове за доделу бесповратне новчане помоћи налази се 249 пољопривредника, док се отприлике исти број налази "испод црте" и за некога од њих биће места уколико поједини одустану или не испуне услове из уговора.
Фото: Вид Благојевић
Комисија је прегледала приспеле благовремене пријаве после јавног позива пољопривредницима, те су утврдили листу. У складу са расположивим 30 милиона динара, подстицајна средства могу бити опредељена за 249 подносилаца пријава у укупном износу од 29.934.155,40 динара.
Препоручујемо
ИЗМЕНЕ ЛИНИЈЕ ПРЕВОЗА: Данас и сутра доћи ће до промена у раду јавног превоза
07. 02. 2026. у 09:12
ЗБРИЊАВАЊЕ ПАСА ЛУТАЛИЦА: Обреновчани да пријаве животиње које немају власнике
06. 02. 2026. у 16:11
ЗЕЛЕНСКИ, МРТВИ СУ: Стравичан снимак и брутална порука, јавио се Кадиров (ВИДЕО)
ЧЕЧЕНСКИ лидер Рамзан Кадиров објавио је снимак ликвидације украјинских војника у Костјантињивки у Доњецкој области у Украјини на свом Телеграм каналу.
07. 02. 2026. у 17:05
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
НАЈВИШИ ЧИН МОНАШТВА У ПРАВОСЛАВЉУ: Ко су Схи монаси?
ОВО пострижење назива се „другим крштењем“, постризавани се очишћује од свих грехова и постаје "син светлости“.
08. 02. 2026. у 09:25
Коментари (0)