НОЋ У БЕОГРАДУ: У удесу у Батајници теже повређен мушкарац
03. 11. 2020. у 07:19
У САОБРАЋАЈНОМ удесу у Батајници једна особа је теже повређена, речено је за Танјуг у Хитној помоћи.
Повезане вести
САОБРАЋАЈКА У МАКСИМА ГОРКОГ: Аутомобил налетео на мотоциклисту (ФОТО)
САОБРАЋАЈНА несрећа догодила се данас око 15.30 сати у улици Максима Горког у Београду, када су се сударили аутомобил марке "Дачиа" и мотор.
29. 10. 2020. у 17:06
ХАОС У БУЛЕВАРУ КРАЉА АЛЕКСАНДРА: Оборен мотоциклиста, саобраћај је у застоју, екипе су на терену
У БУЛЕВАРУ краља Александра у Београду вечерас се догодила саобраћајна несрећа у којој је оборен мотоциклиста!
27. 10. 2020. у 18:57
ФОТОГРАФИЈЕ СА ЛИЦА МЕСТА У удесу у Цвијићевој оштећено 11 аутомобила
У УДЕСУ који се јутрос догодио у Цвијићевој улици у центру Београда око 10:50 часова, када је дошло до судара тролејбуса и више возила, оштећено је 11 паркираних аутомобила.
27. 10. 2020. у 13:40
УДЕС У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА Судар тролејбуса и више возила, има повређених
У ЦВИЈИЋЕВОЈ улици у Београду дошло је до судара тролејбуса и више возила.
27. 10. 2020. у 12:02
ГРДОСИЈУ ОД 10 ТОНА НЕ МОЖЕ ДА ОДГУРА АУТО: Отац Бојана Пераћа тврди да возач "пежоа" није једини крив за смрт његовог сина
НИЈЕ истина да је "пежо" који је возио Адам Ракочевић у судару одбацио аутобус на линији 45 у супротну траку на аутобус 15, који је возио мој син Бојан Пераћ и који је у тој несрећи настрадао. Возач четрдесетпетице Драгомир Ж. је већ био скренуо улево кад га је "пежо" ударио са стране. Није спорно да је оптужени Ракочевић изазвао судар, али је и Драгомир Ж. скретањем допринео Бојановој смрти.
27. 10. 2020. у 08:00
Најновије из рубрике
ИЗМЕНЕ ЛИНИЈЕ ПРЕВОЗА: Данас и сутра доћи ће до промена у раду јавног превоза
ТОКОМ извођења радова на редовном одржавању на Булевару деспота Стефана, на делу од зоне раскрснице са Цетињском до зоне раскрснице са Браће Југовића, данас и сутра доћи ће до промена у раду линија јавног превоза, саопштено је из Секретаријата за јавни превоз.
07. 02. 2026. у 09:12
ПОЧИЊЕ ДА РАДИ МУП У ЉЕРМОНТОВОЈ: Завршена реконструкција зграде, од понедељка по старом режиму
Министарство унутрашњих послова обавештава јавност да је завршена реконструкција објекта у Љермонтовој улици број 12а у Београду и да ће Управа за управне послове и Управа саобраћајне полиције ПУ за град Београд, које су смештене у овом објекту, почети са радом у понедељак, 9. фебруара 2026. године.
06. 02. 2026. у 17:30
ЗБРИЊАВАЊЕ ПАСА ЛУТАЛИЦА: Обреновчани да пријаве животиње које немају власнике
НАДЛЕЖНИ из општине Обреновац данас су позивали грађане да, најкасније до понедељка, доставе пријаве у вези са појавом паса луталица на читавој територији наше општине.
06. 02. 2026. у 16:11
МАРКИРАНА ТОРБИЦА ЗА 300 ДИНАРА: Јавна распродаја непреузете робе у Панчеву привукла огроман број заинтересованих
ЈАВНА распродаја непреузете робе привукла је јуче од 11.00 велики број Панчеваца у зграду "Поште".
06. 02. 2026. у 15:49
НОВ АСФАЛТ ОД КОСОВСКЕ ДО СВЕТОГОРСКЕ: Путари са машинама у Влајковићевој улици и код Бајлонијеве пијаце
ВРЕМЕ без падавина омогућава путарима да у строгом центру града санацију коловоза ускоро приведу крају.
06. 02. 2026. у 11:45
Коментари (0)