КА БЕЖАНИЈИ ДРУГОМ ТРАСОМ: Промене на Ђинђићевом булевару
ТОКОМ радова у Булевару Зорана Ђинђића, од 15. јануара до 21. фебруара, доћи ће до потпуног заузећа коловоза на овом булевару, при чему ће доћи до промена у раду линија јавног превоза, саопштено је из Секретаријата за јавни превоз.

Фото В. Данилов
Заузеће коловоза ће бити од Студентске до Улице Тошин бунар. Аутобуси са линије 70 ће у смеру ка Бежанијској коси саобраћати другачије, док ће у супротном смеру саобраћати редовно. Возила са бројевима 74 и 612 ће у смеру ка Бежанијској коси и насељу Нова Галеника саобраћати Булеваром Зорана Ђинђића, улицама Студентском, Париске комуне, Тошин бунар, Др Жоржа Матеа и даље редовним трасама, док ће у супротном смеру саобраћати уобичајено.
Промена ће бити и на линијама 72, 82, 15Н и 603Н као и на 75, 76, 77, 708 и 75Н.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)