ВИШЕ СТАЈАЛИШТА, УДОБНИЈЕ ЗА ПУТНИКЕ: Нова траса минибуса до Аеродрома Београд, ево куда ће А1 да саобраћа
МИНИБУС линија А1 која саобраћа са Славије до аеродрома "Никола Тесла" и назад од сутра има нову трасу.
Foto: D. Milovanović
Нова траса линије А1 је сад са поласком са Славије, проласком кроз Београд на води, затим поред нове главне аутобуске станице у блоку 42 и потом до крајње станице, до аеродрома.
- Ова промена омогућава лакши и бржи приступ новим пословним и стамбеним зонама, као и централним деловима града. Захваљујући новој траси, путници ће моћи да уживају у удобнијем и директнијем превозу до важних тачака Београда - наводи се у саопштењу Секретаријата за јавни превоз.
Стајалишта минибуса су на Славији, код Савског трга, потом код Галерије, Сајма и Београдске аутобуске станиц(у Улици Марка Христића,код излазних перона)
Као и до сада, овај минибус стаје и на посебној станици код Фонтане.
Препоручујемо
ЗЕЛЕНСКИ СА ПРВЕ ЛИНИЈЕ ФРОНТА ПОСЛАО ПОРУКУ ОЧАЈА: Руса је све више и више! Ситуација тешка и компликована
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски је изјавио да је ситуација на фронту тешка и компликована и да се повећава број руских снага.
20. 12. 2025. у 07:09
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (0)