РЕЛАТИВНО МИРНА НОЋ ЗА ХИТНУ ПОМОЋ: Највише се јављали хронични болесници, било интервенција и због алкохола
НОЋ у Београду протекла је релативно мирно, а према речима дежурног лекара Хитне помоћи, догодила су се два саобраћајна удеса, у којима су лакше повређена три учесника и њима су повреде саниране на лицу места.

Фото: Новости Онлине
Протекле ноћи су дежурале 22 екипе Хитне помоћи, које су интервенисале укупно 80 пута, од чега је 12 интервенција обављено на јавним местима.
Како наводе у Хитној помоћи, било је неколико случајева интоксикације алкохолом, а сви алкохолисани пацијенти су одвезени на одељење токсикологије ВМА ради даљег лечења.
Као и сваке ноћи, за помоћ су се у великом броју јављали хронични болесници, највише хипертензичари и астматичари и пацијенти са боловима у грудима, наводе у Хитној помоћи.

ШПАНИЈА ПРОГЛАСИЛА ВАНРЕДНО СТАЊЕ
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Шпаније прогласило је ванредно стање након данашњег нестанка струје.
28. 04. 2025. у 21:32

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)