ОТАЦ ЧУО ДА ЈЕ НЕШТО ПУКЛО: Детаљи ужаса у школи у Београду, откривено како је ученик (10) пао са прозора

Марко Колашинац
Марко Колашинац

17. 09. 2024. у 19:14

У ОСНОВНОЈ школи "Бановић Страхиња" на Чукарици, данас око 16 часова, дечак С.Ђ. (10) пао је са прозора на првом спрату.

ОТАЦ ЧУО ДА ЈЕ НЕШТО ПУКЛО: Детаљи ужаса у школи у Београду, откривено како је ученик (10) пао са прозора

Фото: И. Маринковић

Како сазнају "Новости", полицију је о догађају обавестио школски полицајац. Дечак се налазио у продуженом боравку у свечаној сали.

Према нашим информацијама, он се попео на симс од прозора који је био отворен. Изгубио је равнотежу и пао са висине која је између 6 и 10 метара. Ученик је задобио повреде главе.

Фото: И. Маринковић

У тренутку незгоде, дечаков отац је улазио у двориште школе и чуо да је нешто пукло. Кад је пришао, видео је да у питању његов син.

Малишана је полиција, у пратњи оца, превезла у Ургентни центар.

Дете је срећом ван животне опасности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

РУС ПРИРЕДИО НЕВИЂЕН СКАНДАЛ: Колеге тенисери не могу да верују да се овако понашао! (ВИДЕО)