БЕСПЛАТНА МАТУРА ЗА 100 ЂАКА: У Дому ученика средњих школа патријарх Павле вечерас ће бити организована прослава

А. З. К.

22. 05. 2024. у 18:59

У ДОМУ ученика средњих школа патријарх Павле вечерас ће бити организована прослава матуре за око 100 ученика завршних разреда.

БЕСПЛАТНА МАТУРА ЗА 100 ЂАКА: У Дому ученика средњих школа патријарх Павле вечерас ће бити организована прослава

Фото: М. Анђела

Овогодишњи матуранти добиће бесплатну прославу уз храну, пиће и музику.

Директор ове установе Саша Роквић рекао је да им је циљ да ове прославе постану традиција. 

- За ђаке смо припремили поклоне, а за најбоље ученике које су одабрали васпитачи, смо припремили бисте патријарха, како би наставили да гаје успомене на време које су провели овде - прича директор.

Забава ће вечерас бити организована у кантини Дома, која је у Италији освојила прву награду, будући да је цео архитектонски тим радио на њеном уређењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

УСИЈАЛА МРЕЖЕ: Теа Таировић без трунке шминке - одушевила изгледом (ФОТО)