"НОЋ УКУСА" НА ПАЛИЛУЛИ: Добра забава у петак на пијаци

Сњежана Видачковић

20. 05. 2024. у 19:00

У МОДЕРНОМ простору пијаце "Палилула" у петак од 18 до 23 часа биће одржана музичко - гастрономска манифестација "Ноћ укуса".

НОЋ УКУСА НА ПАЛИЛУЛИ: Добра забава у петак на пијаци

БЕОИНФО

Посетиоце очекује богат асортиман домаћих слатких и сланих традиционалних производа, разне врсте сирева, намаза, колача, торти, сокова, вина, пива, као и ручно рађених уникатних предмета и природне козметике.

Атмосферу ће и овога пута употпунити ди-џеј програм, уз старе и нове музичке хитове.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?