МИРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: У престоници без саобраћајних несрећа
НОЋ у Београду протекла је релативно мирно, речено је у Хитној помоћи.

Фото: А. Ровчанин
Током протекле ноћи 22 екипе хитне помоћи интервенисале су укупно 87 пута, од тога је 15 интервенција обављено на јавним местима.
Није било саобраћајних несрећа ни инцидентних ситуација са повређеним учесницима, али је забележен већи број интервенција због особа у алкохолисаном стању.
Као и сваке ноћи, помоћ су тражили хронични болесници - онколошки пацијенти, астматичари, хипертензичари и психијатријски пацијенти.
БОНУС ВИДЕО:
РОДНИ КРАЈ ЈЕ МОЈА ОАЗА МИРА Александра Младеновић о албуму, подршци колега и дуету са својом кумом
Препоручујемо

СТВАРАЊЕ ДРЖАВЕ ЗАПОЧИЊЕ ПЕСМОМ: Филип Вишњић и Вук Караџић у Клесању наше историје
24. 09. 2023. у 07:00

ТЕМПЕРАТУРА ПАЛА ЗА 10 СТЕПЕНИ: Ево када нам стижу обилне падавине праћене грмљавином
24. 09. 2023. у 00:48

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)