ИЗРАЛЕСКИ НОВИНАРИ ОДУШЕВЉЕНИ БЕОГРАДОМ Архитектонски рај, предивна панорама, приступачне цене..
КАДА туризам у целом свету постаје све скупљи, на само неколико сати лета авионом, открили смо дестинацију која је архитектонски рај, са изванредном гастрономском сценом, скривеним "хипстерским" локацијама и предивном панорамом, све то са приступачним ценама. Ово су речи новинара Јотама Авитана који са још неколико новинара из Израела ових дана обилази Србију.

ТОБ
Како би привукла што већи број туриста из Израела у нашу земљу, Туристичка организација Београда је са Туристичком организацијом Србије организовала вишедневни боравак новинара важних и утицајних медија из Израела.
- Србија, а посебно Београд, одају снажан осећај историје, комбинован са модерном вибрантном културом. То се осећа у прелепим улицама, преукусној храни која је савршен спој традиционалног и новог, а понајвише у људима који су веома страствени у погледу свог наслеђа, и поносни да све то поделе са срећним туристима који посете ову предивну земљу - истиче Данијел Михаели, новинар угледног медија Мако.
Гости су имали прилике да упознају туристичку понуду Београда и Новог Сада, културне и историјске знаменитости, туристичке атракције као и богату гастрономску сцену. Поред Народног музеја и Музеја Николе Тесле, новинари су посетили Краљевски двор на Дедињу, уживали су у панорами са куполе Храма светог Саве, куле Гардош и платоа код споменика Победник, крстарили рекама бродом Никола Тесла, а током излета до Новог Сада, обишли су Петроварадинску тврђаву и једну од винарија на Фрушкој гори.

Фото: Новости

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)