ПОСЛЕ ВИШЕ ДЕЦЕНИЈА: Ђаци у Лазаревцу коначно добили салу за наставу физичког васпитања

ОСНОВНА школа "Војислав Вока Савић" у Лазаревцу добила је балон салу па ће ђаци, после више деценија, имати фискултурну салу за часове физичког васпитања.

ПОСЛЕ ВИШЕ ДЕЦЕНИЈА: Ђаци у Лазаревцу коначно добили салу за наставу физичког васпитања

Фото: Општина Лазаревац

 Објекат поседује кошеве, голове, мрежу, гимнастичке справе, свлачионице, тоалете, туш кабине. Потпуно је обележен што омогућава одвијање наставе физичког васпитања у више дворанских спортова

Обележавајући први дан нове школске године, председник општине Бојан Стевић, уручио је кључеве овог објекта директору школе, уз захвалност Граду Београду и Републици Србије, који су обезбедили средтва.  
- Трудимо се максимално да поред свакодневних решавања проблема и реализације инфраструктурних пројеката, ставимо акценат на образовни систем као и на наше најмлађе суграђане следећи политику Града Београда, Владе Републике Србије и председника Александра Вучића, ослушкујући потребе наших суграђанам -  рекао је Стевић. - Наша политика у последњих 10 година је стално била да инфраструктурне објекте прилагодимо деци.
Стевић је најавио и сличан пројекат који се реализује при ОШ "Свети Сава" у Великим Црљенима, који би требало да буде завршен до краја године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

Нова историја српске кошарке уз подршку компаније Меридианбет