ИСЕЉЕНА СЛИКАРКА У ПЕНЗИЈИ: Полиција и извршитељи у стану у Цвијићевој 79
СЛИКАРКА у пензији Драгана Милисављевић (82) исељена је данас из стана у Цвијићевој 79 након интервенције извршитеља и полиције.

Фото: Фејсбук
Драгана Милисављевић је тренутно код пријатеља, и потресена је након исељења.

Фото: Фејсбук
Како су истакли активисти из ЗА "Кров над главом" који су били испред зграде, извршитељи и полиција дошли су јутрос и ушли у сликаркин стан. Неколико припадника МУП-а налазило се у улазу зграде. Испред је био део сликаркиних ствари.

Фото: Фејсбук
Ово није први покушај исељења, извршитељи су раније неколико пута покушали да иселе сликарку.
Подсећамо, Драгана Милисављевић је купила стан у Цвијићевој 79, платила га, оверила уговор у суду и укњижила се као власница.
Против сликарке је покренут судски поступак зато што је продавац стана фалсификовао документа на основу којих се и њој и институцијама представио као власник. Сада је наследници раније власнице гоне да је избаце на улицу.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (1)