У ФЕБРУАРУ 51.144 ТУРИСТА: Најновији подаци о гостима у престоници
ТОКОМ фебруара у прстоници је боравило 51.144 туриста, а од укупног броја 38.474 су били страни гости и 12.670 домаћи туристи.

Фото П. Милошевић
Највећи број ноћења остварили су туристи из Турске - 13.084, Русије - 10.230 и Кине - 7.401, затим следе гости из Босне и Херцеговине - 6.845, Хрватске - 5.855 и Индије - 5.827.
Број долазака туриста у фебруару у односу на исти месец прошле године већи је за 89 одсто, док је број ноћења већи за 65 одсто. Број долазака страних туриста у односу на исти месец прошле године већи је за 125 одсто, док је број ноћења већи за 90 одсто.

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве
НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".
06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!
У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.
06. 05. 2025. у 17:03

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)