ПРЕТПРАЗНИЧНЕ ГУЖВЕ У ПРЕСТОНИЦИ: Тренутно је најпрометније на Новом Београду, неке делове града најбоље избегавати
ПО београдским улицама тачно се види да је празнична еуфорија у току, јер тек је 13 сати, а гужве на улицама града су већ велике, те је у многим градским улицама саобраћај успорен.
Фото: Принтскрин Накси камере
Осим оних уобичајених, дневних релација кућа - посао/школа/факултет - кућа, пред Нову годину свако има и додатни разлог да иде с краја на крај града.
Кад је у питању Нови Београд, велике гужве већ се увелико стварају у Булевару Михајла Пупина, у Улици Јурија Гагарина, док на ауто-путу Београд—Ниш у овом делу саобраћај јесте појачан, али возила се крећу, застоја нема.
Сабрћај је појачан и у Улици кнеза Милоша у правцу ка центру града, као и на петљи Мостар, а мало су веће гужве и на прилазима Славији и Аутокоманди, као и у Булевару ослобођења у смеру Аутокоманда—Славија.
Што се центра тиче, мало веће задржавање, односно саобраћај је успорен на Славији, Тргу Николе Пашића, Таковској улици и у Булевару краља Александра, у зони око Вуковог споменика. Саобраћај је успорен и у Булевару деспота Стефана, али оних непрегледних колона возила засада нема.
Колапса тренутно нема, то се тек очекује у наредним сатима, али је саобраћај већ прилично успорен у центру града, на Новом Београду и, наравно, мостовима, а то можете да видите и на снимцима са камера које покривају кључне градске саобраћајнице.
На Бранковом мосту нешто је више возила ка центру града него у правцу Новог Београда, док су гужве на мосту Газела у оба смера чини се исте.
Панчевачки и Мост на Ади су проходни, гужви овде засада уопште нема.
Препоручујемо
НОВОГОДИШЊЕ ЧАРОЛИЈЕ ЗА СВЕ ВОЖДОВЧАНЕ: Од 1. до 5. јануара 2022. године.
27. 12. 2021. у 16:14
ЈУТАРЊИ ШПИЦ ДАНАС ПОЧЕО РАНИЈЕ: На мостовима и ауто-путу гужве, РХМЗ најавио маглу
28. 12. 2021. у 07:58
У СУСРЕТ НОВОГОДИШЊЕМ ПРОГРАМУ: Концерти на Тргу Николе Пашића - Два дана рок забавеа
27. 12. 2021. у 17:58
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)