ОЛДТАЈМЕРИ У НЕДЕЉУ ПРЕД ЗВЕЗДАРЦИМА: Ревија на платоу испред општине
РЕВИЈА олдтајмера, у организацији Олдтајмер клуба Београд и Градске општине Звездара, биће одржана у недељу, 31. октобра на платоу испред општине Звездара.
Privatna arhiva
У периоду од 11 до 15 сати биће изложено око 50 различитих модела старих аутомобила а куриозитет ревије је ауто из филма "Маратонци трче почасни круг".
Суграђани ће моћи да погледају и олдтајмере из 20-тих година прошлог века који својим изгледом враћају сећања на нека стара времена. Ревији олдтајмера испред општине Звездара прикључиће се и клуб колекционара модела аутомобила, возова и авиона "Минт".
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)