ДЕЦА САДИЛА ЦВЕћЕ: Акција у ОШ "Душан Дугалић"
У ОСНОВНОЈ школи за децу са сметњама у развоју "Душан Дугалић" спроведена је акција садње цвећа.
Privatna arhiva
Ова терапијска метода показала се као веома делотворна у побољшању здравља и општег стања особа с различитим степеном и интензитетом сметњи у развоју и као таква је постала редовна активност у вртићима, школама и болницама у многим земљама Европе.
Градска општина Врачар спровела је ову акцију у партнерству са ЈКП "Зеленило - Београд" и уз подршку Сталне конференције градова и општина - Савез градова и општина Србије.
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)