СРЕЂУЈЕ СЕ ШКОЛА "МИТРАЉЕТА": Ђаци "подстанари" у Батајници и Земун пољу
ЂАЦИ ОШ "Светислав Голубовић Митраљета" ће, ове школске године због дуго очекиване реконструкције школе, наставу имати у ОШ "Бранко Радичевић" (од првог до четвртог) и ОШ "Илија Бирчанин" у Земун пољу (старији разреди).

Општина Земун
Први пут, од отварања 1969. године, ради се комплетно сређивање, а доградњом спрата број квадрата ће бити дуплиран.
Према речима Стеве Јањанина, директора школе, за ђаке је организован превоз у пратњи дежурног наставника. Ученици ће, практично, добити нову школу са савременим кабинетима и додатним садржајима.
- Школа има око хиљаду ђака, а површина објекта је 2,5 хиљада квадрата, тако да ће се доградњом спрата имати дупло већу квадратуру - каже Јањанин. - Ученици ће добити нове кабинете за информатику, математику, биологију, стране језике и друге предмете, као и општу и зубарску амбуланту, канцеларијски простор, а новитети су и тоалети прилагођени за ученике са посебним потребама.
Инвеститор је Град Београд, наручилац је Секретаријат за образовање и дечију заштиту. Очекује се да ће радови, који су почели завршетком школске године, бити завршени за годину дана.

Kari’s on fire – Пешић се враћа на клупу Пирота!
СВУДА пођи, кући дођи – Пешић се враћа на клупу Пирота! Како Mozzart спорт сазнаје, селектор кошаркашке репрезентације Србије преузима још један важан задатак и диже цео свој родни крај на ноге! Ова одговорна дужност поверена му је у великој акцији Фондације Моззарт и КСС-а, а свечана промоција заказана је за суботу, 21. јун у 20.00 часова на Омладинском стадиону у Пироту!
19. 06. 2025. у 13:00

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ДУШАН У ШОКУ: Шта је Трамп питао Влаховића
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп угостио је у Овалном кабинету екипу Јувентуса, а онда поставио шкакљиво питање Влаховићу и друговима.
19. 06. 2025. у 10:33
Коментари (0)