БЕОГРАЂАНИ ПОТРАЖИЛИ СПАС ОД ВРУЋИНЕ: Купалиште на Ади препуно - гужве и на шеталишту и у кафићима (ФОТО)
КУПАЛИШТЕ на Ади пуно је Београђана који су бег од врућине потражили на Савском језеру.

Фото: Н. Скендерија
Међу купачима свакако је било највише малишана који су и званично завршили са школским обавезама.
Велике су гужве и на шеталишту где се углавном тражи слободна клупица у хладу. Пуне су и баште кафића где су се суграђани пронашли уточисте од жеге.
На шеталисту је дежурна и екипа Хитне помоћи у случају да неком од купача затреба њихова помоћ.
Препоручујемо

РЕПОРТЕРИ "НОВОСТИ" НА БЕОГРАДСКИМ УЛИЦАМА: Ево како изгледа престоница по данашњој врућини (ФОТО/ВИДЕО)
23. 06. 2021. у 12:35 >> 13:21

ВАЖНО УПОЗОРЕЊЕ ЛЕКАРА: Нигде без флашице са водом, овај дан у недељи биће паклено топао
23. 06. 2021. у 08:40

ПУНЕ РУКЕ ПОСЛА У ХИТНОЈ ПОМОћИ: Повећан број интервенција на улицама због врућине
22. 06. 2021. у 15:48

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)