LIL – KAEN 3+, 12

Lil je neočekivano izgubio 3:0 od Strazbura u jednoj neobičnoj utakmici. Naime, čuveni trener Bjelsa koji igra totalni, ludački fudbal, morao je zbog povreda već u prvom poluvremenu da promeni trojicu igrača. U nastavku golman je skrivio penal i isključenje, pa je između stativa morao fudbaler, što je Strazbur znao da iskoristi. Sada, rezultat zavisi od tima koji će Lil da izvede, a ono što se očekuje je mnogo golova zbog krajnje otvorenog fudbala koji igra Bjelsa.

MARSEJ – ANŽE 1

Marsej je favorit, ima bolje igrače koji prave razliku u kvalitetu, a Anže ima atletski građen tim, igra tvrdo, teško ga je probiti. Kec je realan, ali Anže zna da odoli, pa bih dodao sasvim mali iks.

FIKS PSŽ – TULUZ 1&3+

Nejmar je na debiju zatresao mrežu, namestio gol i pokazao koliko će da znači za ekipu. Protiv Tuluza se očekuje nova ubedljiva pobeda, a navijači se klade međusobno koliko će biti golova u mreži gostiju.