ZVEZDA ODIGRALA MEČ U RUSIJI: Zenit posle preokreta pobedio šampiona Srbije

22. 11. 2022. u 19:55

FUDBALERI Crvene zvezde odigrali su prijateljsku utakmicu protiv Zenita u Sankt Peterbugru i poraženi sa 3:1. Ovo je bio poslednji meč ove jeseni za šampiona Srbije koje sada očekuje pauza.

ЗВЕЗДА ОДИГРАЛА МЕЧ У РУСИЈИ: Зенит после преокрета победио шампиона Србије

Trener tima iz Ljutice Bogdana Miloš Milojević odlučio je da od starta na teren pošalje sledećih 11 igrača:

Vasiljević - Gobeljić, Pankov, Milunović, Srnić - Krstičić, Mijailović - Prucev, Mustafa, Ben - Katai.

Dobro je Zvezda odigrala prvo poluvreme posle kojeg je imala prednost od 1:0. Strelac je u 23. minutu bio Mustafa. Dobro je ispratio centaršut Gobeljića i glavom savladao Ivana.

Ipak, Sergej Semak je u nastavku meča uveo neke od najboljih igrača koji su počeli da prave razliku na terenu.

Zenit je u razmaku od 13 minuta postigao tri gola i na taj način rešio pitanje pobednika. Pogotke su postigli Sutormin, Jerohin i Gustavo.

Milojević je na ovoj utakmici dao šansu i mladim igračima poput Vuka Bogdanovića, Nikole Mituljikića, novajlije Lazara Nikolića, kao i Falu Fola.

Crveno-beli će prvi naredni zvanični meč odigrati 4. februara protiv Vojvodine u Superligi Srbije.

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI