KUP SRBIJE: Napredak sa igračem više slavio u Inđiji

Tanjug

12. 10. 2022. u 18:34

FUDBALERI kruševačkog Napretkaslavili na gostovanju u Inđiji sa 2:0 (1:0) u šesnaestini finala Kupa Srbije.

КУП СРБИЈЕ: Напредак са играчем више славио у Инђији

Foto arhiva VN

Pogotke za Kruševljane postigli su Petar Mićin u 41. minutu i Bojan Matić u 76. minutu, a domaćin je meč završio sa desetoricom fudbalera zbog isključenja u 54. minutu.

U prethodno odigranim utakmicama šesnaestine finala Kupa Srbije Crvena zvezda savladala je Mačvu sa 2:0, dok je Sremska Mitrovica napravila veliko iznenađenje i eliminisala Partizan posle boljeg izvođenja jedanaesteraca ukupnim rezultatom 3:1.

U ostalim mečevima šesnaestine finala Kupa Srbije sastaju se: Železničar Pančevo - Novi Sad, IMT - Radnički (K), Žarkovo - Kolubara, Mladost GAT - Voždovac, Radnički (B) - Mladost (L), Javor - Radnički (N), Jagodina - Novi Pazar, Loznica - TSC, Polet Ljubić - Radnik, Rad - Spartak, Zlatibor - Čukarički, Grafičar - Vojvodina i Kabel - Metalac.

BONUS VIDEO: Kad himna Srbije, "Bože pravde", zagrmi u Rusiji...