DILEME VIŠE NEMA: Poznato ko iz Superlige ide u baraž

Č. V.

15. 05. 2022. u 16:46

POBEDOM Radnika iz Surdulice protiv Novog Pazara (1:0) razrešene su sve dileme oko toga ko ispada iz Superlige, kao i ko ide u baraž.

ДИЛЕМЕ ВИШЕ НЕМА: Познато ко из Суперлиге иде у бараж

Izabranici Dušana Đorđevića trijumfovali su kao gosti minimalnim rezultatom, a odlučujući trenutak utakmice desio se u 15. minutu kada je pogodio Uroš Milovanović.

Ishod je lako mogao da bude drugačiji, ali je Bojan Čečarić u 21. minutu promašio penal za domaći tim.

Posle ove utakmice poznato je da članovi najelitnijeg ranga srpskog fudbala neće biti Metalac i Proleter, a u baraž će ići kragujevački Radnički i Novi Pazar.

Jedina dilema je ta sa koje pozicije će ovi timovi dočekati te mečeve. Tim Tomislava Sivića je trenutno 13. sa 38 bodova, tri više od ekipe Nenada Lalatovića.

Radnički bi mogao sa istim brojem bodova kao i Novi Pazar da završi kao bolje plasiran. Da bi se to dogodilo potrebno je da Kragujevčani u poslednjem kolu pobede Metalac, a Novi Pazar izgubi od Proletera.

Ako ekipe imaju isti broj bodova bolje plasiran će biti tim koji je završio ligaški deo prvenstva na višoj poziciji.

BONUS VIDEO: TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...