Rize – Gectepe 2-3

Denizli – Konja X2

Trabzon – G‘birligi 1

Alanja – Fenerbahče 0-2

Galatasaraj je slavio na gostovanju Kajzeriju, ali uz tri crvena kartona protivničkim igračima i devet minuta nadoknade vremena. Sada dočekuje rivala koji ne može da se pohvali odbranom, a euforija na stadionu je zagarantovana, jer je u klub stigao novi napadač – Falkao. Bašakšehir je pobedio Genčlerbirligi na strani, gubio je 0:1, a onda je u igru ušao naš Aleksić i promenio stvari na terenu. Vicešampion nije mnogo menjao ekipu u odnosu na prethodnu sezonu, pa od njega očekujem mnogo bolje partije nego u dva uvodna kola. Sivas ga je prošle sezone dobro namučio, ali sada mislim da neće.

Bešiktaš deluje moćno ove sezone, odlično se pojačao pred kraj prelaznog roka, pa novajliji u ligi ne dajem velike šanse. Genčlerbirligi je baš slab, verovano najlošiji u ligi, a Trabzon je pred svojim navijačima veoma dobar. Kajzeri je bio bolji od Galatasaraja u prvom poluvremenu, vodio je, trebalo je da poveća na 2:0, a onda se sudija uključio u „igru“, pa sada bez trojice prvotimaca ide na gostovanje Antaliji. Alanja sa Bulutom na mestu trenera jedina ima maksimalan učinak posle tri kola, pa će Fenerbahče imati veoma težak posao.