TIP ASOVA

BORIS KOPITOVIĆ (BATE Borisov), o preostalim mečevima Belorusije 1

Šampion silovit od starta

PETAK: DINAMO BREST – SMOLEVIČI 1&3+ Dinamo M. - Ruh 1 SUBOTA: Vitebsk – Gorodeja X, 0-2 Isloč – Neman
Šampion silovit od starta
MILOŠ NINKOVIĆ (Sidnej, Australija)

Pert i Velington u izolaciji

PETAK Central Koust - Melburn S.     2 SUBOTA Sidnej - Sidnej X2   Prvenstvo Australije se nastavlja uprkos epidemiji virusa
Pert i Velington u izolaciji
ŽELJKO LJUBENOVIĆ trener u Zorji (Ukrajina), tipuje plej-of

Kolos nemoćan pred „alom“

  SUBOTA: Lavov – Karpati 3+ DNJEPAR – MARIUPOLJ 1 ALEKSANDRIJA – KOLOS 1 NEDELJA: Zorja – Šahtjor 3+ Olimpik – Vorskla
Kolos nemoćan pred „alom“
JOVAN MARKOSKI (Napredak, Srbija) izdvojio Radnički i Mladost

Mačva gubi u Nišu

SUBOTA: TSC – Radnik 1 Crvena zvezda – Napredak - Voždovac – Partizan 2 Javor – Čukarički X2
Mačva gubi u Nišu
DRAGAN VUKMIR bivši fudbaler MTK, prognozira Mađarsku 1

Kapošvar pada do 45. minuta

SUBOTA: Debrecin – Zalaegerseg 3+ FERENCVAROŠ – KAPOŠVAR 1-1 Honved – Kišvarda 0-2 Mezokovežd – Puškaš 2-3 Ujpešt
Kapošvar pada do 45. minuta

Tip dana

Datum i vreme

Naslov događaja

Tip

Kvota

Rezultat

Fudbal
20.45

CARDIFF – SHEFFIELD UTD

1
1.85
2:0
Pogodak
Fudbal
20.45

HOFFENHEIM – LIVERPOOL

X2&2+
1.60
1:2
Pogodak
Fudbal
20.45

BARNSLEY – NOTTINGHAM F.

2
2.40
2:1
Promašaj
Fudbal
20.45

APOEL – SLAVIA PRAHA

Xpp
1.85
2:0
Promašaj
Fudbal
18.30

KSV – NEUSTADT

2
1.95
0:0
Promašaj
Fudbal
18.00

QARABAG – FC COPENHAGEN

Xpp
1.95
1:0
Promašaj
Fudbal
22.00

CHAVES – BENFICA

X-2
4.30
0:1
Pogodak
Fudbal
20.45

HANSA – HERTA

2
1.60
0:2
Pogodak
Fudbal
20.45

NIMES – NANCY

1
2.30
0:0
Promašaj
Fudbal
18.45

LORIENT – CHATEAUROUX

1
1.75
3:0
Pogodak

NOVI BROJ TIPA OD PETKA 13. MARTA NA KIOSCIMA

12-03-2020|0 Comments

Od petka, 13. marta, 958. broj “Tipa“ čeka vas na kioscima u Srbiji, Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini i Makedoniji. Već danas možete da ga pronađete u Beogradu, kod uličnog prodavca u podzemnom prolazu na [...]

NAŠI PREDLOZI (08.03.)

NEDELJA Ros Kaunti – Rendžers 2 Breda – Roda 1 Sporting – [...]

NAŠI PREDLOZI (07.03.)

SUBOTA Hamburg – Regensburg 1 Liverpul – Bornmut 1 Slovan – Ružomberok [...]

NAŠI PREDLOZI (06.03.)

PETAK Bešiktaš – Ankaraguču 1 Drogeda - UCD Fin Harps – Dandalk [...]

NOVI BROJ TIPA