ХУВЕНТУД ОСТАО БЕЗ ПЛЕЈ-ОФА: "Канаринци" се надају четвртом месту!

М.М.

09. 05. 2024. у 11:20

ХУВЕНТУД и Тенерифе ће одмерити снаге у 33. колу АЦБ лиге.

ХУВЕНТУД ОСТАО БЕЗ ПЛЕЈ-ОФА: Канаринци се надају четвртом месту!

Ови ривали су се састали у првом делу сезоне у оквиру 17. кола и "канаринци" су тада славили резултатом 90:70.

Видоретини пулени су приказали квалитетну игру и противника су сломили након само 20 минута кошарке. На полувремену су имали залиху од 18 поена.

Најистакнутији појединац у победи свог тима био је Марселињо Уертас који је имао дабл-дабл учинак од 20 поена и 12 асистенција.

Част Бадалонаца бранио је Бускец са 20 погодака, док је Ендрју Ендрјус додао 12.

Тенерифе су у досадашњем делу шампионата уписале 20 победа и 12 пораза и тренутно се налазе на деоби четвртог места заједно са Валенсијом, Гран Канаријом и Мурсијом.

Са друге стране екипа Хувентуда је остварила 15 победа уз 17 пораза и остала је без плеј-офа.

Верујемо да ће гостујући састав славити.

НАШ ТИП: 2 (квота 1,82)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

НЕВИЂЕНА БРУКА: УЕФА вратила Русију у такмичења, али...

РУСИЈА и Украјина су и данас извори најважнијих вести на свету. Све везано за њих се прати из минута у минут, уживо, и то не само рат у Украјини, већ и сви пратећи догађаји. Спорт свакако спада у оне сфере живота које "погађа" овај сукоб и најновија дешавања у њему изазивају велику пажњу јавности. А за све је "крива" последња информација из врха УЕФА.

10. 06. 2024. у 20:01

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН: Ево шта је Александар Зверев урадио

То да је Карлос Алкараз освојио Ролан Гарос, победивши у финалу париског гренд слема Александера Зверева, Немца руског порекла, била је тениска вест дана у недељу. Али, дан касније, поражени финалиста је у центру пажње. Са правом.

10. 06. 2024. у 19:42