УТАКМИЦА ЗА ПРВО МЕСТО: "Вукови" нападају "лавове"

О. М.

16. 05. 2024. у 11:43

ДЕРБИ 30. кола данске Суперлиге игра се на стадиону "Паркен" у Копенхагену, где домаћи тим од 20 часова дочекује екипу Мидтјиланда.

УТАКМИЦА ЗА ПРВО МЕСТО: Вукови нападају лавове

Победник овог дуела избиће на прво место које од синоћ са бодом више и утакмицом више од данашњих ривала држи Брондби. Уколико меч заврши без победника, на чело табеле враћа се Копенхаген са најбољом гол-разликом међу тројком.

Копенхаген је победио Брондби са 3:1 у прошлом колу, док је Мидтјиланд био бољи од Оруса са 2:1.

Последњи сусрет ових тимова у Суперлиги завршен је поделом бодова 2:2. Митјиланд је у последње време без пораза од Копенхагена, у последњих шест мечева у Суперлиги тачније, у ком периоду има по три победе и нерешене.

Копенхаген тражи своју прву лигашку победу у сусретима између два тима од априла 2022. године.

НАШ ТИП: X (квота 3,95)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ТАЈНИ САСТОЈАК: Ово нико није очекивао! Ево како је, заправо, Новак Ђоковић ноћу направио подвиг на Ролан Гаросу о коме сада прича цео свет

​Новак Ђоковић је, изнова, опчинио све који воле тенис. Ролан Гарос му није био наклоњен што се термина тиче, али је он невероватну одлуку организатора, потом и значајно вођство ривала, преокренуо у тријумф. Ево и како.

02. 06. 2024. у 19:34

НЕВЕРОВАТНО: Ево како је Србија примила гол у 95. минуту и остала без финала Европског првенства за кадете (ВИДЕО)

Кадетска фудбалска репрезентација Србије није успела да се пласира у финале УЕФА "У-17" Европског првенства, иако је водила са 2:0 у полуфиналу на Кипру против вршњака из Португала. У 89. минуту је било 2:1, али су Португалци у преосталим моментима другог полувремена Португалци дали два гола и победили са 3:2. Посебно је шокантан за "орлиће" био последњи погодак на мечу.

02. 06. 2024. у 19:08