Бивши нападач Кремонезеа типује мечеве Серије А.

20.45 МИЛАН – АТАЛАНТА   1&3+

ПОНЕДЕЉАК

18.30 РОМА – ТОРИНО 1

20.45 Фиорентина – Лацио  ГГ&3+

Фудбалерима Милана ни два гола нису била довољна да избегну пораз у Монци (2:4). Ефикасну партију очекујем да понове за викенд против Аталанте, која не уме да се брани. Овај двобој обећава одличан фудбал, малу предност дајем „росонерима“.

Рома је по одласку Мoриња почела да игра боље. Иако је  у четвртак на евросцени имала тежак меч са Фејенордом, тим Де Росија не би смео да омане против Торина.

Јувентус четири кола нема победу. Када ће и где лакше да је оствари, ако не на свом терену протис просечног тима Фрозинонеа.

ТАЈНИ САСТОЈАК: Ово нико није очекивао! Ево како је, заправо, Новак Ђоковић ноћу направио подвиг на Ролан Гаросу о коме сада прича цео свет

​Новак Ђоковић је, изнова, опчинио све који воле тенис. Ролан Гарос му није био наклоњен што се термина тиче, али је он невероватну одлуку организатора, потом и значајно вођство ривала, преокренуо у тријумф. Ево и како.

02. 06. 2024. у 19:34

НЕВЕРОВАТНО: Ево како је Србија примила гол у 95. минуту и остала без финала Европског првенства за кадете (ВИДЕО)

Кадетска фудбалска репрезентација Србије није успела да се пласира у финале УЕФА "У-17" Европског првенства, иако је водила са 2:0 у полуфиналу на Кипру против вршњака из Португала. У 89. минуту је било 2:1, али су Португалци у преосталим моментима другог полувремена Португалци дали два гола и победили са 3:2. Посебно је шокантан за "орлиће" био последњи погодак на мечу.

02. 06. 2024. у 19:08